Конференція перезагрузка сердця 2011-2012 "Небеса" Откр.22:11

.

Конференція перезагрузка сердця 2011-2012 "Небеса" Откр.22:11

31 грудня – 1 – 2 січня 2011 – 2012 року Здолбунівська біблійна місіонерська церква «Джерело життя» щиро приймала в своєму молитовному будинку молодих людей із 21 міста. Відбулась новорічна конференція «Перезагрузка сердца». Проповіді звучали російською, оскільки не всі слухачі розуміли українську (тому надалі цитати подані російською). На цю конференцію Бог зібрав християн з таких міст: Сарни, Харків, Брест, Мінськ, Коломия, Вінниця, Іллічівськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Севастополь, Нижньогірськ, Ізмаїл, Арциз, Анталія, Дрезден, Київ, Нікополь, Житомир, Дубно, Рівне та Здолбунів.

Перша проповідь під назвою «Как я понимаю небеса. Проблема понимания небес» відбулась в останній вечір 2011 року. Проповідував Микола Нікітін – молодіжний пастор церкви «Община Доброго Пастиря» (ОДП), м. Рівне.

Наступною була проповідь Олександра Калінського, пастора церкви «Джерело життя», м.Здолбунів, «Сущность небес».
О 23 годині розпочалось святкування Нового року. Молитва, подарунки, різноманітні конкурси та святковий стіл – найкраща зустріч прийдешнього року для християн.
«Мені дуже дуже сподобалось, усе було чудово. Бог любить нас і благословляє такими зустрічами з своїми друзями, братами й сестрами», - розповідає Юля з Коломиї.
«Класно, що влаштовують такі заходи, де можна не тільки приємно поспілкуватися, а ще й отримати духовну їжу. Ведучі придумали хорошу програму, веселий настрій був забезпечений на 100%. Це було більше, ніж просто святкування якогось свята. В цьому мені і сподобався підхід організаторів», – ділиться враженнями Андрій з Івано-Франківська.

1 січня проповідував Тарас Приступа – пастор Рівненської церкви ОДП, на тему «Жизнь в ожидании небес». «Что увлекает нас, если не этот город [небесный Иерусалим]? Если не Тот, кто нас там ждет… Если не Он, мы здесь напрасно!..» Тарас Миколайович наголошував на тому, що Земля – не наш дім, потрібно жити небесами, а «жить небесами – это повиноваться Богу». Нехай кожна дитина Божа заспіває, як співав Олександр Калінський на завершенні зібрання:
К тебе я стремлюсь,
С тобой я сольюсь,
Иерусалим

Молодіжний пастор церкви „Джерело життя” Андрій Бортнійчук розповідав про велич небес і їх сенс у своїй проповіді «Чем привлекательны небеса». Андрій запевнив, що місто (Єрусалим) буде настільки прекрасним, що здобуде титул «единственное чудо света», оскільки «это город, который украшал сам Бог». Але найголовніше не та краса, що нас очікує, а те, що ми перебуватимемо із самим Богом! «Самый великий дар для нас – сам Бог».

Сергій Кириленко – пастор церкви «Вечное Евангелие», м. Вінниця, виголосив проповідь «Напоминание о родине или жизнь сосредоточенная на небесах». Він говорив про небезпеку жити земним, про те, що нам потрібно стерегтись гріховного життя і земних цінностей. Ми повинні щоденно жити небесами. «Ибо где сокровище ваше, там будет и сердце ваше» (Мт. 6:21)

Проповідь Артема Приступи – молодіжного служителя ОДП, «На пути домой» нагадувала нам про те, що ми повинні берегти свою чистоту, розуміти оточуючу реальність, берегтись брехні і рости духовно – чотири практичних завдання для нашого життя.

2 січня Тарас Приступа розповідав як думати про «те, що вгорі, а не про те, що на землі», проповідуючи на тему «О горнем помышляйте»: «думать о горнем… умирать для земного… изучать Слово Божье… проповедовать Евангелие, посвятив свою жизнь этому».

Завершальна проповідь «Траектория небесного взгляда или «Секрет неваляшки» – проповідь Олександра Калінського. «Если мы будем смотреть на Бога, то мы будем иметь в сердце радость вечную, не проходящую, и тогда никакие внешние обстоятельства не смогут омрачит нашу радость»

Після обіду учасники конференції розділялись на групи і, прогулюючись містом, розпитували зустрічних людей про Різдво, смерть і воскресіння Ісуса, проповідуючи Євангелію в Здолбунові, Богдашеві та Рівному. Ввечері вони ділились своїми враженнями від конференції загалом та від євангелізаційного «походу» зокрема, наголошуючи, що подібні свідчення для людей потрібно організовувати частіше.

Після прославлення Олександр Калінський нагадав:

«У нас есть дистанция, которую нам нужно пробежать. И ее конец – это престол. Бегите!»
Благословенна Богом новорічна конференція надихнула її учасників і вселила радість. В цій марноті немає нічого цінного. Живіть небесами! І всім благословенного Богом Нового року!

Ви можете прослухати проповіді з конференції, натиснувши на посилання.

      Разумный Замысел